SoSyaL
1983
kez oynandı
kategori
Savunma
08.10.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Okçu Sincap Savunma Resmi :
Okçu Sincap Savunma
Okçu Sincap Savunma Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Sevimli havyan olan sincap okçuluğa başlamaya karar vermiştir. Bir okçuluk kursuna gider ve sonunda okçu olur. Artık her kötü şeye karşı silahı olan okunu kullanır. Ayrıca minik sincap palamutları da çok seviyordur. Kendine bir sürü güzel erişkin palamutlar toplamıştır ve onları kışa stoklamayı düşünür. Palamutları bir mezarlık yanında topluyorduk. Yalnız mezarlık yanı olduğu için zombiler çoktur ve tatlı sincabı rahatsız ederler. Palamutlarını çalmak için ona yaklaşmaya başlarlar ve sincap zombileri yok etmek için yine okunu kullanır. Sincaba yardım etmen gerekiyor. Oyun Mouse ile oynanıyor. zombileri nişan alıp yok etmen gerekir. Bu beceri oyununda herkese bol şanslar.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Savunma kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

Video : Okçu Sincap Savunma oyunu videosunu izleyelim.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status