SoSyaL
2149
kez oynandı
kategori
Atış Oyunları
23.10.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Oklu Savaşçı Resmi :
Oklu Savaşçı
Oklu Savaşçı Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Merhaba bir savaş oyunuyla daha beraberiz. Bu oyunda savaş silahımız oklar. Oyunumuzu klavye ve Mouse ile beraber oynamamız gerekiyor. Uzaylılara karşı savaşıyoruz ve onları öldürmemiz gerekiyor. Her uzaylıyı öldürdüğümüzde yerine başka bir uzaylı daha geliyor uzaylıları öldürerek seviye atlıyoruz. Yön tuşlarıyla savaşçımızı hareket ettirebiliyoruz. Mouse ile hedef noktasını uzaylılara doğru tutarak ok atıyoruz öldürdüğümüz uzaylılardan düşen para ve okları almamız bizim yararımıza olacaktır ama bu esnada sağlık seviyemize de dikkat etmemiz gerekiyor. Altınları ve okları toplamak için yukarı çıkmanız gerekmekte bunun için önce taşın üstüne çıkıp daha sonra yukarıya zıplamalısınız. Uzaylıları öldürmek için onları kalpleri veya başlarında vurmalısınız. Daha fazla oyun oynamak için bizi facebook ve internet sayfamızdan takip edebilirsiniz.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Atış Oyunları kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status