SoSyaL
1874
kez oynandı
kategori
Pou
31.07.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Örümceğin Şeker Bayramı Resmi :
Örümceğin Şeker Bayramı
Örümceğin Şeker Bayramı Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Bayram deyince aklımıza ilk gelen şekerdir. Bayramlarda gezmelere gidilir ve her gittiğimiz yerde şeker alırız. Bu oyunumuzda şeker bayramı yaşana bir örümceğimiz var. Ona yerdeki şekerleri toplatmamız gerekiyor. Bunun içinde bir çiçekte sallanan örümceği tam şeker üstüne Mouse yardımıyla düşürmemiz gerekiyor. Oyun çok kolay gibi gözükse de oyunda önemli olan dikkatli ve hızlı hareket edebilecek yapıda olmak. Reflekslerinize ve dikkatinize güveniyorsanız bu oyun tam size göre. Ekrandaki bütün şekerleri topladığınızda bir sonraki seviyeye geçiyorsunuz. Her seviye şeker sayı ve engeller değişiyor.Farklı kategorilerdeki oyunları oynamak için bizi facebook ve internet sayfamızdan takip edebilirsiniz.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Pou kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status