SoSyaL
2404
kez oynandı
kategori
3D Oyunlar
05.09.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Otobüs Şöförü Resmi :
Otobüs Şöförü
Otobüs Şöförü Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   3D oyunlar içerisinde en görkemli, klas ve aynı zamanda bir unity programıyla yapılmış oyundur. Ortalama 15 bölümden oluşmaktadır. Tablet bilgisayardan oynamak isteyenler için Goog play sürümüde vardır. Otobüsü fare ve ok tuşları ile hareket ettiriyoruz. Ok tuşları sağ sol ön arka olarak kullanılırken sarı çizgi ve P ile belirtilmiş alana gitmemiz gerekiyor. Clear yazısı ekrana çıkınca sonraki bölüme geçmeliyiz. Sağa, sola, dubalara yada bariyerlere falan çarparsanız oyun yeniden başlar. Otobüsün hakimiyetini fare ile de sağlamak zorundasınız.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan 3D Oyunlar kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

Video : Otobüs Şöförü oyunu videosunu izleyelim.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status