SoSyaL
2058
kez oynandı
kategori
Savaş Oyunları
11.07.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Özgür Yunuslar Resmi :
Özgür Yunuslar
Özgür Yunuslar Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Freed çocukluğundan bu yana Yunuslara çok düşkündür. Gençliğinde gemi kaptanlığı döneminde bile Yunus balıkları için birçok girişimde bulunmuştur. Yaşlanınca gemisinde dinlenmeye başlamıştır. Dürbünden Yunus katliamının yapıldığını görür ve kaçak balık avcılarına savaş açmaya karar verir. Gemisi ile son teknolojiyi kullanarak onlara var gücüyle saldırır. Burada ona yardımcı olup bütün kaçak balık acılarının gemilerini ve helikopterlerini Yunuslara özgürlük sloganı ile düşürün. Öncelikle Freedin yunus balığını kurtaracağız. Gideceğimiz mesafeye göre para kazanıyoruz. Sonra gemide gerekli güncellemeyi yapalım. Her bölümde silah gücünü artırın. Fare ile oynanmaktadır.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Savaş Oyunları kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Makbule Erşen (05.09.2014) demiş ki ;
yunusların özgürlüklerine kavuşmaları için bende korsanları tüm gün öldürüyorum. Yunus gösterilerine katılmak istiyorum.


Video : Özgür Yunuslar oyunu videosunu izleyelim.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status