SoSyaL
1924
kez oynandı
kategori
Savunma
15.10.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Panda Ayaklanması Resmi :
Panda Ayaklanması
Panda Ayaklanması Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Büyük bir kavga çıktı, tavşanlar ve pandalar artık dost değiller. İki kabile bir birine düştü. Karar verdiler iyi olan kabile reisi olacak. Savaşı kaybeden yurdu terk edecek. Kale savunması çok önemli, tavşan askerler kalelerini korumak zorunda, kale düşerse savaş kaybedilir. Bir çok silah ve bomba var, istediğin savaş araç ve gereçlerini kullana bilirsin. Atış için hedefinizi iyi ayarlayın. Büyük pandalar artık ayaklandı. Bol şanslar çocuklar.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Savunma kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status