SoSyaL
1998
kez oynandı
kategori
Atış Oyunları
05.11.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Patlayan Fındık Resmi :
Patlayan Fındık
Patlayan Fındık Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Şirin mi şirin bir sincap, hele ki gözleri ile sevimli olduğunu bizlere gösteriyor. fındık yemeyi çok seviyor, hep ben yemeliyim dercesine diğer sincaplara hiç bırakmıyor. Ormanların afacan yaramaz hayvanı bakalım patlayan fındıkları toplaya bilecek mi? Oyun yüklensin bakalım fındıklar nasıl patlıyor hep birlikte oynayarak görelim. Patlatma oyunları genellikle tnt bombaları ile oluyor, aklın yolu bir doğru yerlere patlayıcıları yerleştirin tam hedefte patlatın. İyi zamanlar geçirmeniz dileği ile bol şanslar çocuklar.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Atış Oyunları kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status