SoSyaL
3218
kez oynandı
kategori
Beceri Oyunları
13.07.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Peynir Tuzağı Resmi :
Peynir Tuzağı
Peynir Tuzağı Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Eviniz sevimsiz fare istilasına uğradı. Onları bir an önce yok etmeniz gerekiyor. Çünkü evde buzdolabında olan bütün yiyecekleri bitiriyor kemiriyorlar. Evde fareyi kimse sevmez bazen size bile zarar verebilirler. Yakalama işi için bir uzman fare yakalayıcısı getiriyorsunuz eve. Uzmanın elinde bomba temiz peynir küflenmiş pis peynir gibi malzemeler var ve bunları kullanarak fareyi yok ediyor. Suya düşürüyor veya öldürüyor. Yalnız uzman evi iyi bilmediği için sizin ona yardımcı olmanız lazım. Bu malzemeleri öyle bir yere yerleştireceksiniz ki fareleri tuzağa veya sulara düşürebilesiniz. İşte burada da iş size düştü. Mantık oyunu olan bu oyunda her yeni bölümde aklınızı biraz daha zorlamanız gerekiyor. Bol şanslar.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Beceri Oyunları kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status