SoSyaL
1891
kez oynandı
kategori
Platform
31.10.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Pogo İle Zıp Zıp Resmi :
Pogo İle Zıp Zıp
Pogo İle Zıp Zıp Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Çok eğlenceli küçük şirin kız Pogo bisiklete binmeyi çok seviyor. Hele ki zıplamayı çok seviyor. Yıldızları toplaması için onu zıplatın. Her bölümde havada bulunan renkli yıldızları toplayarak diğer bölümlere geçin. Bazen korkunç hayaletler küçük kızı çok korkutuyor. Canavar mantarları üzerinde zıplayarak öldürebilirsiniz. Kalp seviyesi bitince oyun başa döner. Bol eğlenceler çocuklar.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Platform kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status