SoSyaL
1832
kez oynandı
kategori
Top Oyunlarıı
12.10.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Portakal Kafaları Koru Resmi :
Portakal Kafaları Koru
Portakal Kafaları Koru Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Portakal kafalar birlikte gezmeye çıktılar. Hiç ayrı gezmezler. Bir birlerini hep korurlar, güzel bir hava var turuncu kafalar ile eğlenmeye hazır olun. Kötü bulutlar yavaş yavaş geliyor, onların başlarına dolu yağdırmak istiyorlar. Onları korumak bize düştü. Bu güzel platform oyununda amaç kafaları kötü bulutlardan korumalısınız.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Top Oyunlarıı kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status