Pou android sistemlerin herkes tarafından sevilen hatta besleyip büyütülen oyunudur. Onu sevmek ve büyütmek isteyenler tabletlerinden düşürmüyorlar. POU Oyunları alanında  bizde en iyi kategorilerden biri yapmaya karar verdik. Tamamen ziyaretçilere yönelik kaliteli tüm pouları burada toplayacağız.

Bazıları soracak ne demek diye. Efendim Fransızca kökenli bir kelimedir. Bit anlamına gelmektedir. Benim bilgiğim kadarıyla ZAKEH firması tarafından android ve iphone için üretilmiştir. Çocukların çok sevdiği hatta kendi yiğenim iyi biliyorum tableti kimse elinden alamıyor. Patates cipsi ve bunun harici kirazla besleniyor.


Tabi ilerleyen bölümlerde pek şeyle besliyorlar. Aslında çocukların en çok ilgisini çeken mikrofona konuşunca aynen söylediğinizi tekrar etmesidir. Ücretli versiyonda çok özellikler var. Pou yemeği tükendikten sonra görevleri yaparsanız mutlu oluyor ve puan kazanıyorsunuz. Dünyada bulunan tüm pou oyunları bu kategoride sizleri bekliyor olacak. Şu an bu sitede Pounun bahçesi, pou burun ameliyatı Pou cilt bakımı gibi çok versiyonu vardır.
@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status