SoSyaL
2407
kez oynandı
kategori
Pou
31.10.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Pou Cadılar Bayramı Temizliği Resmi :
Pou Cadılar Bayramı Temizliği
Pou Cadılar Bayramı Temizliği Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Bugün cadılar bayramı, çocuklar özel kostümlerini giydi,evler süslendi. Yemek davetleri yapılıyor, pou da evinde ailesi için özel bir parti verdi. Dün gece evde büyük bir eğlence olunca her yer kirli ve dağınık durumda. Yerler kağıtlar ile dolu, yatak çok dağınık, dolaplar karışmış durumda. Hep birlikte pou'nun oda temizliğine katılmayı davet ediyoruz. İyi eğlenceler çocuklar.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Pou kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status