SoSyaL
2390
kez oynandı
kategori
Pou
15.01.2015
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Pou Çamaşır Yıkama Resmi :
Pou Çamaşır Yıkama
Pou Çamaşır Yıkama Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Pou tüm günün yorgunluğunu yaşarken elbise değiştirmek için dolabına gidiyor. Birde ne görsün temiz kalmış bir tane elbisesi yok. Hemen makinenin başına geçiyor. Renkli ve beyaz çamaşırları ayrı ayrı leğenlere alıyor. Sonra makinede önce renklileri sonra beyazları bir güzel yıkıyor. Ardından onları çamaşır ipine sermeye başlıyor. Bu eğlenceli oyunu fare ile oynamalıyız. Zevkli ve çok eğlenceli çamaşır yıkama oyunları için bizi izlemeye devam edin.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Pou kategorisini ziyaret edin.

#çamaşır oyunları,#yıkama oyunu
Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

Video : Pou Çamaşır Yıkama oyunu videosunu izleyelim.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status