SoSyaL
2575
kez oynandı
kategori
Pou
12.07.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Pou Diş Sorunları Resmi :
Pou Diş Sorunları
Pou Diş Sorunları Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Yine bir pou demeden önce bir şey demek istiyoruz, biz sevimli bebek biti çok sevdik, şişko, büyük gözleri ile etrafa neşe saçıyor. Güldüğünde ise beyaz dişlerini görüyoruz. Pou'nun her sorunu bizim sorunumuz olarak gördük. Diş sorunları yüzünden çok acı çekiyor. Yemek yemeyi ve çok şeker sevdiğinden dişleri erken yaşta çürüdü. Bir diş doktorunun yardımına ihtiyacı var, ağrılarından bir an önce kurtulması için doktor olarak işe başlayın. Diş ve ağız bakımını yaparak çürüklerini sırası ile temizleyin. Güldüğünde eskisi gibi çok şeker görünsün. Yeni pou oyunlarında yeniden görüşmek üzere. Biz onu çok seviyoruz:))

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Pou kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status