SoSyaL
2749
kez oynandı
kategori
Pou
11.07.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Pou Eve Götür Resmi :
Pou Eve Götür
Pou Eve Götür Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Konunun Güncellenme Tarihi 11 Temmuz 2014
Sevimli Pou dışarı gezmeye çıkar yalnız dışarıda kaybolur ve küçük şirin evini bulamaz. Güzel evine gitmesi için yardım etmen gerekiyor. Bölüm bölüm bu oyunda Pou’nun evi hep farklı yerler. Bazen sağda bazen solda ve bazen de yukarıda oluyor. Yukarıya gitmeniz için Pou’nun bir özelliği var. Bu özellik Pou nefesini tuttuğu anda havalanıyor olmasıdır. İşte tatlı karakterimizin havalanıp evine gitmesine ve duvarları aşmasına yardımcı olmanız lazım. Pou’nun havalanması için Z tuşunu, ilerleyip zıplaması için ise yön tuşlarını kullanmalısınız. Bu beceri ve zeka oyununda bol şanslar.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Pou kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

Video : Pou Eve Götür oyunu videosunu izleyelim.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status