SoSyaL
2186
kez oynandı
kategori
Pou
12.07.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Pou Göz Bakımı Resmi :
Pou Göz Bakımı
Pou Göz Bakımı Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Bizim pou geri döndü çocuklar, evcil bebeğimiz küçük bir göz sorunu yaşıyor. Gözleri iyi görmez olmuş, okudukları ve yazdıklarını görmüyor. Pounun sevimli ailesi çocuklarını göz doktoruna götürüyor. Göz muayenesini yapmak için doktora yardım edelim, evcil bit çok korkuyor gönlünü alarak gözlerine çeşitli araçlar ile bakın. Yazıları okumasını söyleyin. Gözlerindeki alerji içinde göz damlası damlatın. Tedavi bitince pouyu eve gönderin. Güncel eğlenceli pou oyunlarından tat almaya devam edeceksiniz.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Pou kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

Video : Pou Göz Bakımı oyunu videosunu izleyelim.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status