SoSyaL
2367
kez oynandı
kategori
Pou
15.06.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Pou İlk Yardım Resmi :
Pou İlk Yardım
Pou İlk Yardım Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Pou sevimli arkadaşımız bu oyunda biraz hasta ve ağlıyor. Peki, onu iyileştirmek için ne yapmalıyız. Tabi ki ilk yardım yapmamız gerekiyor. Pou’yu iyileştirmek için Ok işaretleriyle gösterilen ilk yardım aşamalarını mouse yardımıyla yapıyoruz. Pou’nun kalp atışını dinliyor, ateşini ölçüyor, yaralarını temizliyor, iğne yapıyoruz. Son aşamada ise arkadaşımızın yarasını bandajlayıp, ilacını içiriyoruz. Artık arkadaşımız iyileşti ve yüzü gülüyor. Sizin eğlenceli bir ilk yardım olacak. Bu yun sayesinde ilk yardım yapma konusunda bilgi sahibi olacaksınız. Pou’nun farklı oyunları oynamak veya farklı kategorilerdeki oyunları oynamak için bizi facebook ve internet sayfamızdan takip edebilirsiniz.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Pou kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

Video : Pou İlk Yardım oyunu videosunu izleyelim.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status