SoSyaL
2624
kez oynandı
kategori
Pou
08.10.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Pou Okul Temizliği Resmi :
Pou Okul Temizliği
Pou Okul Temizliği Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Okullar açıldı, pou da okuluna gidecek. Bütün yaz okullar kapalı olunca okul çok berbat görünüyor. Okulun bahçesi oldukça dağınık ve pis pou ilk iş olarak okul bahçesinden işe başlıyor, çöpleri toplayın. Kırık olan yerleri tamir edin ve yazıları silin. Kantine geçerek masaları ve yerleri silip süpürün. Bütün işleri okulun açılma saatine kadar bitirin. Yeni pou oyunlarında görüşürüz. Bol şanslar çocuklar.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Pou kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status