SoSyaL
2123
kez oynandı
kategori
Pou
12.07.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Pounun Çiçek Bahçesi Resmi :
Pounun Çiçek Bahçesi
Pounun Çiçek Bahçesi Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Pou annesine sürpriz bir çiçek bahçesi hazırlamak istiyor, bazı tohumlar ve bahçe gereçlerine ihtiyacı var. Toprağı pou için kazın, tohumu koyun ve sulayın. Çiçek açtığında ise toplayın. Tarla ve toprak oyunlarını seviyorsan oyun tadı sizlere sunmaya devam edecek. İyi oyunlar çocuklar.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Pou kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

Video : Pounun Çiçek Bahçesi oyunu videosunu izleyelim.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status