SoSyaL
1618
kez oynandı
kategori
Tren
02.11.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Radarlı Tren Madencisi Resmi :
Radarlı Tren Madencisi
Radarlı Tren Madencisi Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Bu altın madencisi çok başka. Bob bir gün oğluyla yürürken ayağı bir şeye takılır. Hemen bakar ve ne görsün altın. Hemen oğluyla madene doğru giderek gerçekten son teknoloji kaliteli bir radar ve makineler var. Bunun yanında raylı sistemi kullanarak zamandan tasarruf etmek istiyor. Radar üzerinde gördüğünüz altınları fare ve sol tuşunu kullanarak yakalamaya çalışın. Taş ve değersiz madenler ücreti az olsa da altın madeni yakalamak çok zor. Para kazandıkça daha detaylı aletler satın alarak madeni işletin.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Tren kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status