SoSyaL
2889
kez oynandı
kategori
Şimşek Mekkuin
17.11.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Radyatör Kasabası Benzinliği Resmi :
Radyatör Kasabası Benzinliği
Radyatör Kasabası Benzinliği Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Arabalar ve kasaba birbirini tamamlayan bir dünya. Şimşek mekkuin yanlışlık sonucu radyatör kasabasına yolu düştü. Burada herkes bir birini tanıyor, mekkuinin şımarık halleri kasabada huzursuzluk verdi. Kasabanın şefi ceza olarak yol yapma cezası verdi. Şimşek mekkuin çok önemli bir yarışa katılacak kısa zamanda bütün işleri bitirip yarışmak üzere yoluna devam edecek. Benzinlikte işler çok bütün arabaların lastikleri değişmesi gerekiyor. acele edin. Arabalar hayatımızda olmaya devam edecek. İyi eğlenceler çocuklar.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Şimşek Mekkuin kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status