SoSyaL
2118
kez oynandı
kategori
Beceri Oyunları
03.03.2015
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Rampacı Rex Resmi :
Rampacı Rex
Rampacı Rex Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Çatlak Rex'in kafası bozuldu güzel sanatlar müzesine girip güvenlik görevlilerine yakalanmadan tüm sanat eseri resimleri ve tuvalleri yok ediyor. Boşluk tuşu ve yön tuşları ile oynanmaktadır. Gelişmiş oyun motoru sayesinde bol bölümlüdür. Tam olarak kaç bölümden oluştuğunu bilmiyorum ama ben 30 bölüme kadar oynadım.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Beceri Oyunları kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status