SoSyaL
2219
kez oynandı
kategori
Zeka Oyunları
16.07.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Renkli Zarlar Resmi :
Renkli Zarlar
Renkli Zarlar Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Oyunumuzda 4 renk zar bulunmakta. Başlangıçta 10 tane tıklama hakkımız var. Bir zara tıkladığınızda onunla aynı renkte olan bütün zarların üzerindeki rakamlar değişiyor. Bizim yapmamız gereken ise zarların üzerinde rakamları değiştirerek 3 rakamı arka arkaya sıralamak. Sıralamada renklerin bir önemi yok önemli olan rakamların sıralı olması. Örnek verecek olursak zarların üzerindeki rakamları çevirerek 3, 4, 5 rakamlarını yan yana getirmek. Her yan yana getirdiğiniz sıralı üçlü blok için skorunuz artıyor. 10 tıklamada en yüksek skoru ben yaparım diyorsanız bu oyunu kesinlikle oynamalısınız. Farklı kategorilerde ki oyunları oynamak için bizi facebook ve internet sayfamızdan takip edebilirsiniz.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Zeka Oyunları kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status