SoSyaL
2832
kez oynandı
kategori
Atış Oyunları
05.07.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Robin Hood Ok Atma Resmi :
Robin Hood Ok Atma
Robin Hood Ok Atma Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   İyilerin dostu, kötülerin düşmanı bir halk kahramanı olan Robin Hood, oyunuyla birlikte karşınıza geldi. Bilindiği üzere Robin Hood bir hayduttur ama iyilik için kötülerle savaşır. Fakirler için yardım yaparken de haydutluğuna devam eder. Kötülerden altınları, paraları çalar, fakirlere verir ve ihtiyaç sahibi insanlara yardım eder. İşte oyunumuzda da kahramanımız altınları toplar. Elinde ok ve yayı vardır. Altın kesesine nişan alır ve altın dolu torbayı at arabasına düşürmeye çalışır. Torbaları düşürmek için Robin Hood’ a yardımcı olmanız gerekiyor. Mouse ile oynanıyor. Tam bir beceri ve zekâ oyununda yeni yerler ve bölümler keşfedeceksiniz. Bakalım Robin Hood fakirlere altınlar götürebilecek mi? Büyük küçük herkese iyi eğlenceler. Bol şanslar.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Atış Oyunları kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

Video : Robin Hood Ok Atma oyunu videosunu izleyelim.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status