SoSyaL
2908
kez oynandı
kategori
Savunma
23.10.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Robot Savunma Bölgesi Resmi :
Robot Savunma Bölgesi
Robot Savunma Bölgesi Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Kendinize size verilen bütçeyle iyi bir savunma sahası oluşturun. Bu bölgede kötü yaratıklar sizin üssünüze ulaşamasın. Öyle bir tampon bölge oluşturalım kimse sahanın içine giriş yapamasın. Fare ile oynanması gerekiyor. Üst sağ tarafta silahlarınızı tıklayarak savunma hattı oluşturacağınız alana yerleştirin. Düzeni ne kadar iyi yaparsanız bölgenizi iyi derecede korursunuz.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Savunma kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status