SoSyaL
1630
kez oynandı
kategori
Platform
19.01.2015
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Şapkalı Tembel Resmi :
Şapkalı Tembel
Şapkalı Tembel Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Şapkalı bir tembel var. Şapkasız çıkmam abi diyor başka bir şey demiyor. şapkasına kavuşmak için her şeyi yapıyor. Tembel kendi vücudunu parçalara ayıra biliyor. Bunun için boşluk tuşunu kullanmalı diğer hareketler için yön tuşlarını kullanmalıyız. Tembel her bölümde farklı macera peşinde. Butonların üstüne kendi parçaları gelecek oyunu platform kategorisi içinde 2. serisini oynamanız için tutuyorum.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Platform kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status