SoSyaL
1743
kez oynandı
kategori
Top Oyunlarıı
05.11.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Sarı Canavar Top Resmi :
Sarı Canavar Top
Sarı Canavar Top Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Sarı canavar top zeka oyunları içinde bulunan çok sevimli bir karakterin zeka macerasını konu alıyor. Beş ana bölüm olan her bölümde ortalama yirmi küçük bölümden oluşan macerada sahnenin içerisinde bir tane top kalana kadar hepsini dışarıya göndermek. Toplar çapraz hareket edemiyorlar. Sahnede tek top kalınca bölüm atlıyorsunuz. Sevilen bol levelli oyunlar alanında en iyisi sayılır. Başarılar.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Top Oyunlarıı kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status