SoSyaL
2383
kez oynandı
kategori
Savaş Oyunları
22.07.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Savaşçı Akhilleus Resmi :
Savaşçı Akhilleus
Savaşçı Akhilleus Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Buraya oyun açıklaması yazılacak. Truva filminde meşhur bir sahne vardır. Replik aynen böyle geçiyor. Hektor : Bu anı rüyalarımda gördüm. Bir anlaşma yapalım. Tanrıları şahit kabul edip, galip gelenin, yenilene saygın cenaze töreni yapılmasına izin verileceğine söz verelim. Aşil : Aslanlarla insanlar arasında anlaşma olmaz. Ve şimdi kiminle savaştığını biliyorsun… Hektor : Dün seninle savaştığımı sanıyordum. Keşke sen olsaydın. Ama ölen gence hak ettiği onuru verdim. Aşil : Ona kılıcının onurunu verdin… Bu gece gözlerin olmayacak. Bu gece kulakların ya da dilin olmayacak. Yeraltı dünyasında kör,sağır ve dilsiz dolaşacaksın ve ölüler şunu bilecek: Bu Hektor, Aşil’i öldürdüğünü sanan aptal. Replik Kaynak

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Savaş Oyunları kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status