SoSyaL
2050
kez oynandı
kategori
Top Oyunlarıı
12.10.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Şekerli Yapışkan Top Resmi :
Şekerli Yapışkan Top
Şekerli Yapışkan Top Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Çok şekerli birazda kederli bir yapışkan topumuz var. Farenin sol tuşu ile yapışkan dilini hedef tahtasına gönderecek ve ona kavuşacak. Bol bölümlü oyunda değirmen ve buna benzer zorlukları geçmek için biraz zeka çalıştıracaksınız. Ama son derece kaliteli ve bol bölümlü oyundur. İpler halatlar hatta teleferik birçok enstrüman kullanılmış ve çok beğenecinize eminim.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Top Oyunlarıı kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status