SoSyaL
1957
kez oynandı
kategori
Kız
06.11.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Sihirbazlık Okulu Tembelliği Resmi :
Sihirbazlık Okulu Tembelliği
Sihirbazlık Okulu Tembelliği Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Bizim komik ve güzellik için okulda yaramazlık yapmaya bayılan sarah yeni bir okula başlıyor. sihirbazlık okulunda büyü nasıl yapılır, özel iksirler için de dersler alması gerekiyor. Boş zamanı yok, öğretmenin vereceği dersleri zamanında yapması sunması gerekiyor. Bir iksir yapması gerekiyor, zamanı az çok dikkatli olması lazım. Malzemeleri kısıtlı hocası süre içinde bitirmesini bekliyor. Sarah biraz yoruldu, kaytarmak istiyor, bu işi yaparken yakalanmaması gerekiyor bakalım güzellik ve makyajın yanında iksirleri yapa bilecek mi? Kızların çok sevdiği güncel en yeni tembellik oyunlarımız sitemizde olmaya devam edecek. İyi eğlenceler kızlar.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Kız kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status