SoSyaL
5572
kez oynandı
kategori
Şimşek Mekkuin
28.10.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Şimşek Mekkuin Araba Yarışı Resmi :
Şimşek Mekkuin Araba Yarışı
Şimşek Mekkuin Araba Yarışı Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Hey çocuklar yine bir mekkuin araba yarışı ile geri geldik. Büyük bir çölde dünyanın en hızlı arabaları kıyasıya yarış yapacaklar, sürüş yeteneklerini kanıtlamak hiçte kolay olmayacak. Çünkü bütün arabalar çok hızlı ve güçlü. Mekkuin bakalım şimşek kadar kuvvetli mi, gaza bastığında şimşek çakacak mı görelim. Yarış çizgisine gelin yön tuşlarından kuvvet alarak arabaları sürün. Yoldaki engelleri bir bir aşarak bitiş çizgisine varın. İyi eğlenceler çocuklar.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Şimşek Mekkuin kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status