SoSyaL
4293
kez oynandı
kategori
Şimşek Mekkuin
02.10.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Şimşek mekkuin Traktör Kovalama Resmi :
Şimşek mekkuin Traktör Kovalama
Şimşek mekkuin Traktör Kovalama Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Arabalar disneyin en iyi yaptığı harika bir animasyondu. Hala da öyle 2000'li yılların da tivi dünyasına girmesi ile çocuklar onu çok sevdi. Şimşek mekkuinle büyümeye başlayan çocuklar, şimdi bir genç kız ve erkekler oldular. Çocuklar araba oyunlarında kendilerini mekkuin gibi hissetti. Zamanlar arabalar dünyada bir fenomen oldular. Oyunları çok seviliyor, bizde en çok oynanan traktör kovalamaca hikayesini paylaşmak istedik. Arabalar filminin ilkinde mekkuin ıssız bir çöl kasabasına yolu düştü, yeni arkadaşları oldu bunlardan biri çekici mather, bir gece canları sıkıldığından kasaba dışındaki çiftlikteki uyuyan traktörleri uyandırmak ve eğlenmek istediler. Bu kovalamaca o günün güzel bir hikayesi. Dev traktörler arabaları kovalamaya başladı, hadi bu coşkuya katılalım. Mekkuin ve dostları yollarını artık oyun tadına cevirdi. Bol şanslar.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Şimşek Mekkuin kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status