SoSyaL
2288
kez oynandı
kategori
Bebek Yıkama
22.09.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Sınıf Temizleme Resmi :
Sınıf Temizleme
Sınıf Temizleme Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Temizliği çok seven bir kız hazel, okulunu ve sınıfını daima temiz ve düzenli görmek istiyor. Pislik onun en büyük düşmanı. Yaramaz ve pis öğrencileri hiç sevmiyor. Temizlik kolu başkanı olarak hazele yardım edelim. Sarışın şirin kız işe ilk kendi sınıfından başladı, muz ve çöpleri sepete atın. Eşyaları masaya kaldırın. Temizlik eşyalarını köşeye yerleştirin. Bir sonraki bölümde okulun bahçesini temizlemeye başlayın. Eğlenceli ve güzel temizlik oyunlarımız güzel zamanlar geçirmenizi dileriz.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Bebek Yıkama kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status