SoSyaL
2082
kez oynandı
kategori
Giydirme
12.07.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Şirin Tavşan Giydirme Resmi :
Şirin Tavşan Giydirme
Şirin Tavşan Giydirme Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Çok uzaklarda şirin mi şirin bir beyaz tavşan yaşarmış, komik ve şakacı. Arkadaşları onu çok seviyor, zeki olması daima onun için bir avantaj olmuştur. Zıplamayı, ormanda gezmeyi çok seviyor, bir gün ormandan çıkıp yakın bir kasabaya gitmek istemiş, yeni yerler keşfetmeyi çok sevdiğinden küçük bir hazırlığa başlamış. Dikkat çekmek ve çok şirin olmak istiyor. Kostüm seçiminde yardım edelim. Süslenmesi için takıp tartıştıralım. Yeni tavşan oyunlarında yeniden görüşmek üzere iyi şanslar.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Giydirme kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status