SoSyaL
1911
kez oynandı
kategori
Box Oyunları
03.11.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Spartacus Kanlı Arena Resmi :
Spartacus Kanlı Arena
Spartacus Kanlı Arena Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Çağlar önce büyük savaşçılar Roma da yaşarlarmış, in iyi gladyatörler roma arenasında dövüş yaparak para kazanırlarmış, bu savaş ama iyi ve kötülerin savaşı. Kan ve göz yaşı bu savaşın baş kahramanları. Arenaya çıkan savaşçılarını a,s,d,w ve yön tuşları kullanın. Vurmak içinde z,x,c atak için. Bu oyunda kötülere yer vermeyin, iyi olan kazansın. Eski çağ düzenleri sadece oyunlarda kalsın. İyi eğlenceler çocuklar.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Box Oyunları kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status