SoSyaL
2226
kez oynandı
kategori
Ateş Ve Su
14.01.2015
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Su Yılanı Macerası Resmi :
Su Yılanı Macerası
Su Yılanı Macerası Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Eski nokia telefonu olanlar bu oyunu çok iyi bilir. 3310 cep telefonlarının unutulmaz oyunu budur. sevimli bir su yılanı suya düşen elmaları tek tek yiyecek ama bununla beraber boyu uzayacak ve şişmanlayacak. Klavyede bulunan sağ ve sol yön tuşları ile oynanmaktadır. Altın elmaları yiyerek daha çok puan toplaya bilirsiniz. Yılan kendi ekseni etrafında döne bilir ama kendine içinden geçemez. En kısa zamanda en yüksek puanı yapan kazanır.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Ateş Ve Su kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status