SoSyaL
1907
kez oynandı
kategori
Çizgi Film
23.10.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Sünger Bob Macera Resmi :
Sünger Bob Macera
Sünger Bob Macera Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Sevimli kahraman Sünger Bob haydut kılığına girmiştir çünkü arkadaşları kaçırılmıştır. Kötü adamların elinden onları alması gerekir. Arkadaşlarını alıp eve teslim etmelisin. Bu zorlu yolda Sünger Bob yalnız değil kötü adamlar vardır. Kötü adamları yok etmek için baloncuk tabancası var. Onunla ateş edecek ve adamları ortadan kaldıracaktır. Kaçırılan arkadaşları gizli yerlerde onları bulmanız gerekiyor. Oyun yön tuşları be boşluk (space) tuşuyla oynanıyor. Sünger Bob’un arkadaşlarını bulun ve onarlı kurtarın Sünger Bob seven herkese bol şanslar.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Çizgi Film kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status