SoSyaL
1787
kez oynandı
kategori
Çizgi Film
13.07.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Sünger Bob Zıplama Resmi :
Sünger Bob Zıplama
Sünger Bob Zıplama Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Sevimli çizgi film kahramanı Sünger Bob sevenler için yeni bir oyun daha sizlerle. Biliyorsunuz ki Sünger Bob deniz altında yaşıyor. Eğer denizde yaşamasaydı kurur giderdi. İşte neşeli dostumuz denizde kendine yeni bir eğlence daha çıkardı. Dikenli balon balıklarının üstüne çıkmaya uğraşıyor. Daha doğrusu onların üstünden zıplayıp ileriye doğru gitmeye uğraşıyor. Oyunda Sünger Bob’u ne kadar çok ileri götürürseniz o kadar çok puanınız olacak ve birinci çıkacaksınızdır. Mouse ile oynanıyor. Bir izlenim oku var ve bu Sünger’i sıçratmanıza yardım edecektir. Oku ne kadar kısa tutarsanız o kadar kısa mesafeye zıplayacak, ne kadar uzun tutup fırlatırsanız Sünger’i o kadar uzağa zıplayacaksınız. Dikkat edin balon balıklarının üzerine gelmeniz gerekiyor yoksa oyun baştan başlar. Bol şanslar.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Çizgi Film kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status