SoSyaL
2493
kez oynandı
kategori
Çiftlik Oyunları
11.11.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Süper Traktör Resmi :
Süper Traktör
Süper Traktör Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Oyuna başlamadan önce kendiniz bir traktör seçimi yapın. Amacınız süper yetenekli çiftlik traktörlerini kullanmanız olacak. Arazi seçimi yapın, traktörü kullanmak için yön tuşlarını kullanacaksınız. Boşluk tuşu hareketi sağlıyor. Bir çok bölüm var, her aşamada daha çok engel ve zorluk var. Yetenekli bir sürücü olun. Kısa zamanda çok işler yapın, puanları ve paraları kazanarak gelişiminizi tamamlayın. İyi eğlenceler çocuklar.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Çiftlik Oyunları kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status