SoSyaL
1900
kez oynandı
kategori
Box Oyunları
13.07.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Swordless Ninja Resmi :
Swordless Ninja
Swordless Ninja Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Kahraman Ninja’nın bir kız arkadaşı vardır. Onunla birlikte gezerler eğlenirler. Beraber parkta otururlarken Ninja’nın düşmanı 3 gözlü canavar Ninja’nın güzel mi güzel kız arkadaşını kaçırır. Ninja buna çok sinirlenmiştir. İntikam almak ve sevdiği kızı kurtarmak için yola koyulur. Yolda karşısına boksçu kurbağalar ve arılar çıkar bunlar Ninja’nın gitmesine engel olurlar ve onu öldürmeye çalışırlar. Ninja ya yardım etmeniz gerekiyor. Siz onları üstüne sıçrayarak öldürebilirsiniz. Aynı zamanda altınlar ve bölümler geçtikçe gizli silahlar ortaya çıkıyor. Oyun basit bir beceri oyunu. Yön tuşları x veya z boşluk ve a, w, d, s, tuşları gibi tuşlarla oynanabiliyor. Parkuru bitirin ve Ninja’nın güzel kız arkadaşını kurtarın. İyi eğlenceler.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Box Oyunları kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status