SoSyaL
3419
kez oynandı
kategori
Boyama
05.07.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Tamir Aletleri Boyama Resmi :
Tamir Aletleri Boyama
Tamir Aletleri Boyama Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Herkes tamir aletlerini sever. Çekiç, matkap, spatula, pense, kerpeten gibi aletler günlük yaşamda çok lazım olan insanoğlunun hayatını kolaylaştıran icatlardır. Çivi çakmak için çekiç, boya yapmak için boya fırçası lazımdır. Burada bu aletleri çocuklara hem öğretmek için hemde boyama ve görsel yeteneklerini geliştirmek için oyuntadi.com olarak güzel bir oyun yaptık. Fare ile boya kalemi seçerek bütün aletleri boyayalım. En iyi site olana kadar. Son değiştirilme tarihi: 08 Temmuz 2014

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Boyama kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

Video : Tamir Aletleri Boyama oyunu videosunu izleyelim.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status