SoSyaL
1681
kez oynandı
kategori
Platform
19.12.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Tarla Traktörü Resmi :
Tarla Traktörü
Tarla Traktörü Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Ddemin traktörü vardı. Dexta çok paralar harcamıştı. İlk traktörü ve çiftçiliği orada görmüştüm. Tarla traktörü ile yük götürme türünde oyunları sevenler için boşluk tuşu ve yön tuşları ile oynanıyor. Traktörü gideceği yerde yükünü boşaltacak ve bölüm atlayacaksınız. Fare ile push yazan yere basınca bölüm biter.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Platform kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status