SoSyaL
2010
kez oynandı
kategori
Tren
10.10.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Tren Yıkama Resmi :
Tren Yıkama
Tren Yıkama Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Eğlenceli tren büyük bir yolculuk yaptı, çok uzun süren yolculukta tren çok kirlendi. Bakım servisine çekilip bakım ve temizlik yapılması gerekiyor. Dört temel var, pislikleri temizlemek, bol köpüklü bir banyo yaptırmak, temiz su ile yıkamak ve silme ilk işlerden. Renkleri daha güzel görünmesi için trenin vagonlarını parlatın.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Tren kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status