SoSyaL
2434
kez oynandı
kategori
Tren
12.07.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Tren Yolu Köprüsü Kur Resmi :
Tren Yolu Köprüsü Kur
Tren Yolu Köprüsü Kur Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Tren yolunun kurmasını anlatan güzel bir beceri oyunu. Oyun açıldıktan sonra ekrana on bölümlü bir şema gelecek, birinci bölümü tıklayarak yol yapma aşamasına geçin. Tren yükünü aldıktan sonra yolculuk başlıyor, yön tuşları ile hareketi sağlayın, köprüye geldiğinizde boşluk tuşuna basarak eksik olan bölümü çizip köprüye monte edin. Yeniden sürmeye başlayın, yükleri boşaltıp, bir sonraki bölüme geçerek tüm eksik yarım köprüleri yapın. İstek ve görüşlerinizi oyun tadı ekibe ulaştırın. İyi eğlenceler çocuklar.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Tren kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status