SoSyaL
2990
kez oynandı
kategori
Atış Oyunları
09.08.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Türk Arı vız vız Resmi :
Türk Arı vız vız
Türk Arı vız vız Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Arıların yapmış olduğu balı hepimiz severiz, öyle değil mi arkadaşlar. Bu oyunumuzda size ait olan 2 tane bal arısı var. Bu bal arılarını yönlendirmek için ok tuşlarından yardım alabilirsiniz. Bal arılarınız konmuş olduğu çiçekten polenleri topladıktan sonra fareniz-le sağ tuşa tıklayarak dönen bal arılarının üzerine tek tek tuşlayarak durdurun fareniz-i bal kovanına doğru uzatarak nişan alın ve sağ tuşa tıklayarak arınızın uçmasını sağlayın. Arı kovanında ne kadar bal biriktirirseniz o kadar çok puan elde edebilir, yeni çiçeklere konabilirsiniz. Kazanmış olduğunuz puanlarla bir üst tura çıkacağınızı unutmayın. Arılar gibi uçmaya hazır-mısınız? Unutmayın yeni oyunlarımızı görmek için facebook sayfamızı ve oyun sitemizi takip etmeye devam edin...

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Atış Oyunları kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status