SoSyaL
1946
kez oynandı
kategori
Beceri Oyunları
15.07.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Uzay Boşluğu Galaksiler Resmi :
Uzay Boşluğu Galaksiler
Uzay Boşluğu Galaksiler Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Oyun basit bir kurguyla kurulmuş ve beceri isteyen türdedir. Galaksiler arası geçiş yapmak için yön tuşlarını kullanacağız. Sağ ve sol yönlere ayarlayın. Atlamak için üst yön tuşunu kullanın. Güneş size yaklaştıkça kırmızı alan ikaz verecek. Güneş ulaşmadan galaksilere atlayıp kaçacaksınız. Uğraşmak skor vermek isteyenler için güzel oyun bence.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Beceri Oyunları kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status