SoSyaL
2368
kez oynandı
kategori
Silah
19.07.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Uzman Keskin Nişancı Resmi :
Uzman Keskin Nişancı
Uzman Keskin Nişancı Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Silahla hedeflediği noktayı ve her attığını istediği gibi vurabilen kişilere keskin nişancı denir. İşte size de bir şans doğuyor. Bazı çocuklar keskin nişancı olmak ister eğer siz de istiyorsanız size güzel bir oyun. Olay ilk önce olay bir caddede geçiyor ve size verilen görevde bir adam gösteriliyor. Bu adamı vurmanız gerekir. Daha sonra bölüm geçtikçe yeni yerlerde yeni görevleriniz olacaktır. Etraf karanlık çünkü bir silahın dürbününden bakıyor olacaksınız. Mouse ile oynanıyor. Mouse’ u oynattıkça aydınlanacak ve insanları göreceksiniz. Tabi vuracağınız adamı da aramanız gerekiyor bu dürbünden. Yeni bölümlerde ilerledikçe çatışmaya bile gireceksiniz. Bakalım siz nasıl bir keskin nişancı olacaksınız. Bol şanslar.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Silah kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status