SoSyaL
2274
kez oynandı
kategori
Giydirme
15.10.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Vampir Kızı Giydirme Resmi :
Vampir Kızı Giydirme
Vampir Kızı Giydirme Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Wampirler kötü karakterler olsa da bana hiç korkutucu gelmemiştir. Hatta tam tersine sevimli bulduğum bile söylenebilir. Bu kıza talip var akşama istemeye gelecekler. Bu kız şato wampir de yaşıyor. Onu düzenli ve tertipli şekilde giydirmeye çalışacağız. Fare ile düzenleyeceğimiz alanı seçip saç, makyaj ve kostüm olmak üzere kız isteme gecesine hazırlayacağız. Kaynana ve kayın pedere beğendirmek için son modaya göre hazırla. :D

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Giydirme kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

Video : Vampir Kızı Giydirme oyunu videosunu izleyelim.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status