SoSyaL
1862
kez oynandı
kategori
Beceri Oyunları
18.07.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Voltaj Bağla 2 Resmi :
Voltaj Bağla 2
Voltaj Bağla 2 Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   İşte Voltaj Bağlama oyununun 2. si çıktı. Önceki gibi basittir. Birbirine bağlayacaksınız yine ama bu sefer bağladığınız an bazı bölümlerde ampuller var ve onları yakmaya çalışacaksınız. Ampulü yaktığınız an gizli yerlerde bulunan diğer elemanları görmenize yardımcı olacak aydınlığa ulaşacaktır. Bu sayeye o gizli yerdeki ile de bağlantıyı kurabilirsiniz. Bölümler halinde tekrar Mouse ile oynanıyor. Her yeni bölümde yardımcılar vardır onları kullanabilirsiniz. Bu zekâ ve beceri oyununda herkese iyi oyunlar.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Beceri Oyunları kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status