SoSyaL
1887
kez oynandı
kategori
Zeka Oyunları
18.07.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Voltaj Bağla Resmi :
Voltaj Bağla
Voltaj Bağla Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Beceri ve zekâ oyunlarını sevenler için işte bir oyun daha. Bu tatlı şeyler elektrik üretiyorlar. Yalnız onların voltajları bağlaman gerekiyor ki elektrik ortaya çıkabilsinler. Bulundukları yerin aşağısında su var ve suya düştükleri an ölüyorlar ve sizin bir sonraki bölüme geçmenizi engelliyor. Sabit değiller birbirlerine bağladığınız an hareket ediyorlar. Onun için hızlı olmanız gerekiyor. Aynı zaman da hızlı düşünmeniz de. Çünkü süreniz ilerlemektedir. Bölüm atladıkça size yardımcı olacak yeni karakterler ortaya çıkacaktır. Bu voltajları birbirine bağlamanızı kolaylaştırır. Oyun basit bir o kadar da zor. Mouse ile oynanıyor. Bol eğlenceler iyi oyunlar.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Zeka Oyunları kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status